Prohlídka datacentra WEDOS

Součástí akce Dny otevřených dveří WEDOS 2013 bude samozřejmě i prohlídka datacentra WEDOS. Na vlastní oči si budete moct prohlédnout nejen jedno z nejmodernějších datacenter v České Republice, ale i kanceláře WEDOS. Uvidíte v akci zákaznickou podporu odpovídající na dotazy přes chat. Místa, kde sedí každý den technici, programátoři, grafik ale i většinový vlastník WEDOS Josef Grill.

V plánu je i ukázka funkčního zapnutého serveru, který je úplně ponořený do oleje. Tedy pokud se do té doby s ním něco nestane, ale vzhledem k tomu, že jede od 22. března bez větších problémů, věřím že jej na vlastní oči uvidíte. Rozhodně nedoporučuji sahat do oleje. Sice je nevodivý, ale velmi špatně se smývá.

Prohlídky budou probíhat v hodinových intervalech a ve skupinách po 20 lidech. Na každou je třeba se zvlášť zaregistrovat a být na místně minimálně pět minut před zahájením. Opozdilci budou mít smůlu a dovnitř se už nedostanou. Přezuvky nejsou potřeba. V případě nepříznivého počasí si budete muset nazout návleky.

Odhadovaná délka prohlídky je 50 – 60 minut. Po celou dobu Vás budou doprovázet dva lidé. Jeden bude mluvit a druhý případně odpovídat na dotazy. V samotné serverovně je freecooling, který je poměrně hlasitý. Uvidíme podle počasí, ale při nejvyšší zátěži dosahuje hlasitost až 89 dB. V každém případě na konci prohlídky budete mít dostatek prostoru na vaše dotazy.

2 komentáře u „Prohlídka datacentra WEDOS“

  1. Dobrý den,
    jakým způsobem si lze zaregistrovat čistě prohlídku datacentra? 20.9. tudy projíždíme a rádi bychom se stavili se podívat. Stačí si tedy dobít zálojový účet?

    Pavel.

    1. Pavel: registrační formuláře k prohlídce budou k dispozici v přednáškovém sále u registrace (zaparkovat se dá u hotelu). Stačí když se tam stavíte a zapíšete. Následně si sednete do vláčku před hotelem, který Vás odveze na prohlídku datacentra. Počítáme interval odjezdu vláčku/prohlídky každých 30 minut. Budete tam vždy jeden z nás k dispozici a zodpoví případně všechny otázky ještě před prohlídkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *