Otevřená registrace

Právě jsme spustili registraci na Dny otevřených dveří WEDOS 2014. Tentokrát je trochu složitější než minulý rok. Všichni účastníci musí potvrdit svou účast posláním 100 Kč (200 Kč za oba dny) na svůj zálohový účet WEDOS. Plánujeme v rámci Dnů otevřených dveří WEDOS 2014 více akcí a potřebujeme znát přesný počet účastníků.

Můžete se těšit na přednášky od našich dodavatelů technologií a WordPress komunity. Samozřejmě máte jedinečnou příležitost navštívit i naše datacentrum a podívat se jak vypadají značkové servery s vašimi internetovými stránkami v akci.

Tentokrát vám chceme dát více prostoru pro osobní setkání a popovídat si. Součástí akce je tak páteční relaxační odpoledne v Adrenalinovém parku, kde si budete moct popovídat s námi (zákaznickou podporou, techniky i vedením společnosti) a ostatními přednášejícími.

Jednotlivé části programu ještě nejsou kompletní, takže se možná stále jeho změna.

4 komentáře u „Otevřená registrace“

  1. S tím potvrzováním účasti – je možné vzít s sebou partnera/partnerku a provést obě platby na jediný zálohový účet?

  2. Ahoj, sobotní přednášky zajišťuje WordPress komunita, rozumím tomu správně? Když jsem registrován u nich, musím se registrovat i u vás? 🙂 Díky!

    1. Václav Schebelle: Dobrý den, nemusíte. WordPress komunita, nám zašle seznam lidí se všemi údaji. Na afterpárty se ale prosím zaregistrujte ať víme kolik zajistit špekáčků 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *