Pár úprav v programu

Pomalu ale jistě už dokončujeme finální verzi programu Dní otevřených dveří WEDOS 2014. Bylo nutné udělat několik menších úprav. Zároveň jsme dohodli i adrenalinové hřiště a zábavu na něm ve spolupráci se Sportovně relaxačním areálem Hluboká nad Vltavou.

Pátek

Nějak nám z CZ NIC nedodali přednášejícího, takže situaci bude muset zachránit šéf WEDOS Josef Grill s přednáškou Virtuální hrozby, před kterými denně chráníme vaše data. Momentálně testujeme v datacentru WEDOS například „hračku“ od Radware za velmi velmi velmi velmi velmi moc peněz, a tak by určitě spoustu z vás zajímalo jak to funguje. I o ní bude samozřejmě řeč.

030920141836

Josef Grill bude samozřejmě přítomen i na odpoledním adrenalinovém hřišti (po valné hromadě), takže přímo s ním budete moct prodiskutovat budoucnost služeb a datacentra  WEDOS 2. Možná jako první také uvidíte první nákresy 😉

Na samotném adrenalinovém hřišti bude k dispozici spousta atrakcí, kam můžete „odložit“ rodinu popřípadě přítelkyni/přítele a začít diskutovat s námi anebo dalšími přednášejícími o čem budete jen chtít. Nebojte máme pro ně připravené i nějaké ceny.

Samozřejmě soutěžit můžete i vy. Něco chystáme a bude to velké, náročné a určitě se vyplatí vyměnit společenské oblečení za sportovní 😉

Sobota

Sobotu má na starosti WordPress komunita se spoustou velice zajímavých přednášek. Samozřejmě účastnit se bude i WEDOS. Přímo na místě budeme mít několik lidí, kteří s vámi proberou cokoliv.

Zde dochází pouze k jedné úpravě programu a to nahrazení přednášky v 15:00 – 15:45, kdy vystoupí legenda českého internetu Michal Kubíček na téma Jak si (ne)nechat hacknout WordPress stránky.

Bohužel jsme museli vynechat fotbal. Nemáme soupeře 🙁

Takže se půjde rovnou na afterpárty, ale údajně vedle Pardálova výběhu je dostatek prostoru… Takže pokud by někdo chtěl vyzvat WEDOS na souboj, jsme připraveni 🙂