Jak bude probíhat akce, mapy a doporučení pro účastníky

Vážení účastníci Dní otevřených dveří WEDOS 2014. Připravili jsme si pro vás souhrn informací k nadcházející akci. Pokud ještě nejste registrování máte ještě do pátku čas, ale počet míst rychle ubývá. Registrovat se můžete zde. Pokud máte s registrací problémy anebo dotazy, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Všechno začne v Parkhotel Hluboká nad Vltavou v 9:30. Prosím dostavte se o trochu dříve. Tentokrát potřebujeme rozdat visačky a modré pásky pro členy vaší rodiny, přítelkyně anebo jiný doprovod. Díky visačkám a páskům vás poznají v adrenalinovém parku Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou. Budete tak moct soutěžit o ceny a mít většinu atrakcí zdarma.

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Parkhotel Hluboká nad Vltavou má vlastní parkoviště. Pokud přijedete autobusem dostanete se tam následovně:

autobus-ParkHotel

Do Hluboké nad Vltavou nejezděte vlakem. Nádraží jsou zcela mimo. Ideální je autobus (zastávka Pod Kostelem). Anebo do Českých Budějovic vlakem a pak autobusem. Pokud se ztratíte kontaktujte naší zákaznickou podporu na čísle (+420) 380 999 333.

Páteční konference a přednášky

Vše se bude odehrávat podle oficiálního programu. Počítáme samozřejmě s menšími zpožděním. Dáme si menší na kávu, dobrý oběd a dostatek prostoru pro diskuzi s přednášejícími. Kdo by si také nechtěl popovídat se zástupci velkých značek jako je Hewlett-Packard, Fujitsu anebo Microsoft 🙂

Celou dobu vám bude k dispozici někdo z WEDOS. Na místě budou lidé z obchodního oddělení, zákaznické podpory, technici a také pan Josef Grill (většinový vlastník). Všichni si s vámi rádi popovídáme.

Prohlídky datacentra

Na prohlídky datacentra je nutné zapsat se na registraci. Pravidelně bude z Parkhotel odjíždět silniční vláček a vozit návštěvníky přímo před datacentrum WEDOS 1. Před vchodem si vás pak vyzvednou průvodci. Pěší trasa je následující:

ParkHotel-Wedos

Vláček to však kvůli jednosměrce vezme oklikou, takže si můžete prohlédnout i Hlubokou nad Vltavou.

Kvůli bezpečnosti může být ve skupince maximálně 10 lidí. Po dobu prohlídky můžete fotit vše, až na naše kanceláře, tam vás necháme jen nahlédnout. Pokud někdo potřebujete fotky například pro svůj blog anebo online magazín domluvíme se individuálně. Focení v kancelářích podléhá zvláštnímu režimu.

Doba prohlídky bude zhruba 30 minut. Součástí bude i expozice hardware od Hewlett-Packard a několik serverů z našeho skladu.

Prohlídky datacentra budou jak v pátek tak i sobotu.

Adrenalinové odpoledne

Podle programu začne oficiálně v 15:00, ale počítáme se zdržením. Vše bude probíhat v Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou. Cesta pěšky je zhruba půl hodiny:

ParkHotel-Adrenalin-Park

Účastníky konference tam odveze silniční vláček po skupinách. Kapacita je zhruba 50 lidí, takže to vezmeme na 4x.

V areálu bude spousta prostoru a času na relaxaci. WEDOS platí většinu atrakcí! Za některé budou navíc odměny, které vám může vyhrát váš doprovod, který sebou vezmete 🙂

Pokud budete mít visačku anebo pásku, tak si nealko anebo pivo můžete dát na nás účet.

Pardálův výběh

Aby byla pořádná sranda, tak jsme se dohodli s provozovateli adrenalinového parku, aby nám pomohli zorganizovat pro vás nějakou hezkou soutěž. Doporučili nám Pradálův výběh…

 

Jsme zvědaví kdo z vás se odváží jej zkusit. Aby to bylo zajímavější, tak ten nejlepší od nás dostane WEDOS notebook. Jedná se o limitovanou verzi notebooku FUJITSU AH502NG.

111220131348

 • Intel Celeron B830 1.8GHz 2MB
 • 4 GB RAM
 • 320 GB HDD
 • DVD SUPER MULTI
 • LCD 15,6″ Anti-Glare 16:9 WXGA (1366 x 768) LED Backlight
 • Intel HM70 chipset with integrated Mobile Intel HD Graphics
 • HD-camera
 • Gigabit (10/100/1000 Mbit)-LAN, integrovaná WLAN b/g/n
 • Bluetooth V4.0
 • čtečka 4 v 1 (SD/MS/MSPro/MMC)
 • integrovaný digitalní mikrofón
 • Touchpad
 • Kensington lock slot
 • Driver and Utility DVD (DUDVD)
 • šesti článková baterie s výdrží až 6 hodin
 • VGA , HDMI, 3x USB 2.0, Express card 54/34mm, RJ45 for LAN, audio in a audio out

Jedná se o skutečnou limitovanou edici notebooku, který pro nás byl vyroben na zakázku v Německu pro akci Mega narozeniny WEDOS 2013. Existuje na světě pouze 111 kusů.

Pozor kdo o něj má zájem bojovat musí být starší 18 let, v daný okamžik nesmí mít v krvi ani kapku alkoholu, účastnit se akce Dny otevřených dveří WEDOS 2014 a při předání mít naše tričko.

Další soutěže

Mimo Pardálová výběhu, bude probíhat více soutěžních akcí. Jaké přesně budou se dozvíte na místě.

Páteční afterpárty

Ať už vás dostanou páteční přednášky anebo Pardálův výběh ideální místo pro odpočinek bude páteční afterpárty. Doufáme, že se k nám připojí i účastníci té sobotní, kteří přijedou  den dříve 🙂

WEDOS platí večeři, nealko a pivo. Takže se dobře najíme, napijeme a pak můžeme diskutovat a navazovat nové kontakty.

Akce oficiálně končí o půlnoci.

Průběžně bude silniční vláček odvážet znavené účastníky našich akcí na hotely zhruba každou hodinu. Poslední jede o půlnoci.

Sobotní přednášky

Sobotní přednášky si pro vás připraví WordPress komunita. WordPress je nejrozšířenější redakční systém na světě. Některé průzkumy uvádí, že na něm jede až 23 % webových stránek. Jejich přednášky však budou zajímavé i pro ty z vás, kteří jej nepoužívají.

Odehrávat se budou jako ty páteční v Parkhotel Hluboká nad Vltavou. Doporučujeme dorazit dříve ať stihneme registraci a rozdat dárkové předměty. Znavení z pátečních akcí spěchat nemusí. Ty už budeme mít zaregistrované. Stačí ukázat visačku 🙂

Součástí přednášek budou přestávky na kávu a oběd.

Sobotní afterpárty

Sobotní afterpárty se bude konat také v Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou. I tentokrát nás tam odveze vláček. Na místě si budete moct sami udělat večeři 😉

Samozřejmě tam bude i WEDOS. Budete s námi moct probrat cokoliv jen budete chtít.

Nealko a pivo platí WEDOS. Akce potrvá do půlnoci. Silniční vláček bude v pravidelných intervalech odvážet účastníky na hotely. Poslední pojede o půlnoci.