Jaká bude akce DoD WEDOS 2015

Tento rok jsme se rozhodli pojmout Dny otevřených dveří WEDOS 2015 jako menší akci pro 50 lidí. Ne že by se nám velká akce jako byla ta poslední nelíbila, ale při tak velké účasti jako byla minulý rok zmizelo to kouzlo si s každým z návštěvníků osobně popovídat. Prostě to tento rok zkusíme trochu jinak a velkou akci si necháme třeba na jaro, kdy už by mohlo být postavené druhé datacentrum 🙂

O čem tedy akce bude?

V pátek 2.10 místo klasické konference s přednáškami zkusíme prezentace. Ukážeme vám jak takové datacentrum vlastně funguje. Co se všechno stane, když zadáte do prohlížeče doménu a jakou roli v tom hrají naše služby. Jak řešíme virtualizaci, emaily, konektivitu, zálohování, monitoring a také jak zákaznická podpora postupuje, když dojde k nějakému problému například DDoS útoku. Samozřejmě budeme mluvit i o budoucnosti, a co plánujeme v novém datacentru tak převratného, že se nebojíme mluvit o posunutí hranic technického pokroku v ČR 🙂

Sobota 3.10 bude patřit WordPress konferenci. Tentokrát plánují témata pro pokročilé, takže se třeba naučíte jak si zřídit vlastní hosting pro WordPress na našich VPS SSD.

Exkurze do datacentra WEDOS

Po oba dva dny budete moct mimořádně navštívit naše datacentrum. Prohlídky budou ve skupinách po 6 – 8 lidech. Bude třeba se vždy zapsat na konkrétní čas. Provádět vás budou dva naši kolegové, kteří rádi zodpoví všechny vaše technické otázky.

Afterpárty na pátek i sobotu

Ani tentokrát o afterpárty nepřijdete. Dáme si dobrý oběd v místní restauraci Bakalář a následovat bude zábava. Tentokrát je nás méně, takže věříme, že si s každým z vás popovídáme na jakékoliv téma jen budete chtít.

Závěr

Bližší informace už brzo přidáme včetně možnosti registrace a konkrétního programu.

Tentokrát nám jde hlavně o to dát i vám co možná nejvíce prostoru na dotazy. Moc dobře víme, že u nás máte cenné projekty, nejen finančně, ale mnoho z vás do nich investovalo spoustu času. Chceme vám ukázat jak to u nás všechno funguje a proč se u WEDOS vyplatí zůstat.

Nezapomeňte, 2. a 3. října v Hluboké nad Vltavou jsme tu pro vás!