Volný čas a zábava v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, kde se pravidelně odehrává den otevřených dveří WEDOS, je krásné jihočeské město ležící po obou březích Vltavy. Již při příjezdu Vás z dálky očarují bílé zdi a zubaté cimbuří věží tohoto nádherného zámku původně založeného jako strážný hrad v polovině 13. století. Pokud si tedy najdete v našem nabitém programu chvilku volného času, tak určitě navštivte jednu z mnoha kulturních památek a atrakcí, které Hluboká nad Vltavou nabízí.

Zámek Hluboká nad Vltavou – Převzato z en.wikipedia.org autorem obrázku je Czcharlie (CC BY-SA)

Zámek Hluboká nad Vltavou

Zámek rozhodně patří mezi dominantu a je nejnavštěvovanější historickou památkou v okolí. Mnoho z Vás ji jistě bude znát z filmové pohádky Pyšná princezna. Kdo tedy patří mezi milovníky zámků, nesmí si tuto stavbu i s její pohádkovou zahradou nechat ujít. Více informací o prohlídkách a cenách naleznete na webových stránkách Státní zámek Hluboká nad Vltavou.

ZOO Hluboká nad Vltavou

Kdo dá raději přednost zvířátkům, neprohloupí s návštěvou zoologické zahrady Hluboká nad Vltavou nedaleko samotného města směrem na České Budějovice. Do cíle se dostanete jak příjemnou procházkou podél hráze Munického rybníka, tak autem přímo k zoologické zahradě, která disponuje 400 místy pro Vaše vozidlo. Zoo se může pochlubit například tygrem ussurujiským, medvědem hnědým či losem evropským. Kompletní informace naleznete na stránkách ZOO Hluboká nad Vltavou

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Pokud máte zájem zažít trochu adrenalinu nebo naopak si trochu odpočinout, je pro to sportovně relaxační areál jako stvořený. Namátkou zmíníme adrenalinový park, golfové hřiště, pardálův výběh, ale také koupání, ochlazovací zóna, opalování či rybolov. Pro detailnější informace navštivte webové stránky sportovně relaxačního areálu Hluboká nad Vltavou.

Hluboká nad Vltavou a její okolí Vás nadchne, tak neváhejte a přijeďte se podívat nejen na dny Otevřených dveří 2 až 3.10.2015.