Dny otevřených dveří WEDOS 2013

Přípravy na akci Dny otevřených dveří WEDOS 2013 jsou v plném proudu a už se nám začíná rýsovat jejich předběžná podoba.

Akce bude probíhat 23. a 24. května v Hluboké nad Vltavou. Čtvrtek je vyhrazen pro netechnická témata a v pátek si zase přijdou na své fanoušci administrace serverů, virtualizace a dalších technických lahůdek.

Samotné přednášky se budou konat ve velkém sále, který má kapacitu přibližně pro sto osob. Přednášející bude mít možnost po ukončení své přednášky přejít do menšího salónku, kde bude moci pokračovat s debatou formou volnějšího workshopu. Většina přispěvatelů prozatím s touto možností souhlasí.

Nemusíte se bát, že o něco přijdete. Jak z přednáškového sálu, tak i ze salónku se bude pořizovat záznam. Ale to není vše. Dění z obou místností se bude streamovat online rovnou k Vám. V salónku bude navíc umístěna televize nebo projektor, kde budeme sledovat Vaše reakce prostřednictvím sociálních sítí. Budete tak mít možnost na workshopu pokládat otázky přednášejícím. Chceme, abyste tentokrát u toho byli s námi.

A kdo nám zatím přislíbil účast? Ve čtvrtek k nám zavítají z Online Media a povypráví vám o Monitoringu zákaznické spokojenosti. Jan Kvasnička vám prozradí, co je to Analýza použitelnosti stránek. Jindřich Fáborský se s vámi nadále podělí o kouzlo Remarketingu a Martin Jersák poukáže na Efektivní využití Pay Per Post pro eshop. František Szabó připravuje přednášku na téma Affiliate. Co by to bylo za netechnické přednášky, kdyby chybělo SEO? O něm bude mluvit Jan Linhart, nicméně téma bude pro vás překvapení 😉

Pátek ještě tématicky dolaďujeme, ale určitě dorazí kompetentní osoby z Fujitsu, Intelu a Microsoftu.

Na čtvrtek i na pátek jsou dále naplánovány zajímavé přednášky od CZ.NIC a samozřejmě i od nás. Dozvíte se například, co všechno musí zvládat zákaznická podpora, jaké nevídané experimenty se provádějí v připravovaných laboratořích WEDOS a jak se naši technici musí vyrovnávat s bezpečnostními hrozbami, aby ochránili Vaše data.

Samozřejmě plánujeme i doprovodný program. Po skončení hlavních přednášek budou mít zájemci k dispozici velký sál, kde budou moci sami něco krátce představit, např. vlastní službu; řešení nějakého problému, kterému museli čelit; svůj revoluční design stránek; prostě cokoliv, co zaujme.

Po celou dobu budou probíhat prohlídky samotného datacentra WEDOS, kde na vlastní oči uvidíte naše servery, moderní freecoolingové chlazení, UPS, generátor a samozřejmě i kancelářské prostory.

Jak už bylo zmíněno na začátku, ačkoliv má vše již reálnou podobu, může se ještě cokoliv změnit. Stále je zde prostor pro další přednášející. Takže pokud znáte někoho, koho byste na akci Dny otevřených dveří WEDOS 2013 rádi viděli, anebo Vy osobně máte nějaké zajímavé téma, které byste chtěli prezentovat, tak neváhejte a napište nám!

PS: A ano, afterparty bude!