Dny otevřených dveří WEDOS 2013

Akce se bude konat 23. a 24. května v nedalekém hotelu Záviš z Falkenštejna, v našem datacentru a pokud se vydaří počasí možná i na dalších místech. To vše je zatím ve stádiu příprav.

Čtvrtek 23. května bude zaměřen na netechnická témata, pátek bude zase o technických věcech. Samozřejmě na oba dva dny plánujeme prohlídku datacentra WEDOS. Budete si moct prohlédnout a vyfotit server na kterém bydlí Váš web. Uvidíte moderní freecoolingové chlazení, které udržuje teplotu v serverovně s přesností na jednu desetinu stupně Celsia, v akci. A pokud půjde vše podle plánu ukážeme vám náš testovací server namočený do oleje.

Co se týká přednášek budou probíhat v sálu hotelu Záviš z Falkenštejna pro sto lidí. Přednášející po skončení přednášky bude mít k dispozici menší salónek s kapacitou zhruba třicet lidí, kde bude pokračovat formou volnějšího workshopu. Většina už souhlasila, že si pro vás připraví zajímavá témata.

Večerní program je zatím ve stádiu příprav, ale rozhodně to nebude jen klasická afterpárty. Chceme dát prostor hlavně vám. Budeme diskutovat, probírat co by jste si přáli u WEDOS, anebo o mluvit o vašich projektech. Například po skončení přednášek bude sál jen váš. Kdo bude mít zájem, může si připravit krátkou přednášku o svých službách.

Akce je určena pro 70 lidí. Registrace bude spuštěna začátkem května. Kdo se na akci nedostane nemusí mít strach. Plánujeme pořídit záznamy a také online přenos.

Jak už bylo zmíněno výše, večerní program je ve stádiu příprav. Pokud chcete klidně něco dalšího navrhněte. Připravíme, zařídíme, zajistíme 🙂