Dny otevřených dveří WEDOS 2014

Tento rok se bude konat akce Dny otevřených dveří WEDOS 2014 na několika místech. Můžete se těšit nejen na přednášky a prohlídku datacentra s novými servery, ale i relaxační odpoledne, kde si budete moct odpočinout a nezávazně pohovořit se zaměstnanci WEDOS a jednotlivými přednášejícími.

Akce se bude konat 19. a 20. září. Pátek bude vyhrazen, jako i minulý rok, technickým přednáškám. Sobotní přednášky budou netechnického charakteru.

Samotná konference se uskuteční v Parkhotel Hluboká nad Vltavou. Kapacita je 200 míst. Registrace bude spuštěna do konce srpna. Na místě je obrovské plátno, profesionální ozvučení a spousta místa. Tentokrát plánujeme i online přenos a samozřejmě pořízení profesionálních záznamů.

V datacentru WEDOS se toho od posledně hodně změnilo. Máme nové servery, dokončili jsme vytápění kanceláří odpadním teplem ze serverovny a pár dalších novinek, které můžete na vlastní oči vidět. Prohlídky budou tentokrát v menších skupinkách, takže budete mít i více prostoru pro vaše dotazy.

V pátek se po přednáškách přesuneme do adrenalinového parku Hluboká nad Vltavou. Takže si nezapomeňte vzít i nějaké relaxační oblečení. Ačkoliv vás bude 200 chceme si s každým, kdo bude mít zájem popovídat ti kdo ne mají šanci si zarelaxovat 🙂

Pokud vše půjde podle plánu tak v sobotu bude hrát WEDOS proti někomu fotbal. Soupeře zatím nemáme. Jestli se vám ale bude chtít můžete si jen tak zahrát s námi anebo proti nám. Opět chceme využít situace a dát všem prostor v odpočinkovém duchu si popovídat, navázat nové kontakty a pořádně si celou akci užít.

Konkrétní detaily celé akce průběžně ještě upřesníme.