Registrace 2014

Jak se registrovat

Tento rok je registrace na naši akci „zpoplatněna“. Pro dokončení registrace je nutné vložit si na zálohový účet u WEDOS částku 100 Kč za každý den. Peníze ze zálohového účtu samozřejmě můžete využít na úhradu našich služeb. Věříme, že díky tomuto opatření dorazí na akci zhruba stejný počet lidí, kolik se registrovalo.

Postup je jednoduchý

  1. Pro registraci je nutné mít u nás zákaznický účet*. Pokud jej nemáte, tak si jej můžete vytvořit zde.
  2. Zaregistrujte se na jednotlivé dny (pátek/sobota).
  3. Dorazí Vám email, který je nutné potvrdit.
  4. Pro dokončení je potřeba si na zálohový účet ve WEDOS zákaznickém účtu vložit 100 Kč (anebo 200 Kč pokud jste se registrovali na oba dva dny). Nechte si vygenerovat zálohovou fakturu a tu uhraďte jakým způsobem uznáte za vhodné (převodem z bankovního účtu, kartou, PayPal atd.)
  5. V následujících dnech Vám dorazí potvrzující email.

* V případě že máte firemní účet a chcete se k nám podívat třeba všichni, použijte ID firemního účtu pro všechny registrace.

Kapacita a ostatní akce

Maximální množství účastníků pro jednotlivé dny pro přednášky je 200. Během obou dnů budou probíhat prohlídky datacentra a to ve skupinách 8 – 10 lidí. Na jednotlivé prohlídky bude možné se zapsat přímo v sále.

Na páteční relaxační pobyt v adrenalinovém areálu se může zaregistrovat online kdokoliv, kdo se registroval na páteční přednášky. Alespoň přibližný počet potřebujeme kvůli plánovaným soutěžím 😉

Na páteční afterpárty je také nutné se registrovat online. Opět nám jde jen o zjištění přibližného počtu. Budeme totiž grilovat, popíjet a bavit se. Je třeba nakoupit zásoby 🙂

Po sobotním fotbalovém utkání WEDOS vs (stále hledáme soupeře), je připraveno další kolo afterpárty. Také je třeba se registrovat online. Důvodem je příprava večerního programu a jídla + pití.

Registrace na jednotlivé dny

První den:  http://dod.wedos.com/event-registration/?ee=75

Druhý den: http://dod.wedos.com/event-registration/?ee=76