Registrace 2014

Jak se registrovat

Tento rok je registrace na naši akci „zpoplatněna“. Pro dokončení registrace je nutné vložit si na zálohový účet u WEDOS částku 100 Kč za každý den. Peníze ze zálohového účtu samozřejmě můžete využít na úhradu našich služeb. Věříme, že díky tomuto opatření dorazí na akci zhruba stejný počet lidí, kolik se registrovalo.

Postup je jednoduchý

 1. Pro registraci je nutné mít u nás zákaznický účet*. Pokud jej nemáte, tak si jej můžete vytvořit zde.
 2. Zaregistrujte se na jednotlivé dny (pátek/sobota).
 3. Dorazí Vám email, který je nutné potvrdit.
 4. Pro dokončení je potřeba si na zálohový účet ve WEDOS zákaznickém účtu vložit 100 Kč (anebo 200 Kč pokud jste se registrovali na oba dva dny). Nechte si vygenerovat zálohovou fakturu a tu uhraďte jakým způsobem uznáte za vhodné (převodem z bankovního účtu, kartou, PayPal atd.)
 5. V následujících dnech Vám dorazí potvrzující email.

* V případě že máte firemní účet a chcete se k nám podívat třeba všichni, použijte ID firemního účtu pro všechny registrace.

Kapacita a ostatní akce

Maximální množství účastníků pro jednotlivé dny pro přednášky je 200. Během obou dnů budou probíhat prohlídky datacentra a to ve skupinách 8 – 10 lidí. Na jednotlivé prohlídky bude možné se zapsat přímo v sále.

Na páteční relaxační pobyt v adrenalinovém areálu se může zaregistrovat online kdokoliv, kdo se registroval na páteční přednášky. Alespoň přibližný počet potřebujeme kvůli plánovaným soutěžím 😉

Na páteční afterpárty je také nutné se registrovat online. Opět nám jde jen o zjištění přibližného počtu. Budeme totiž grilovat, popíjet a bavit se. Je třeba nakoupit zásoby 🙂

Po sobotním fotbalovém utkání WEDOS vs (stále hledáme soupeře), je připraveno další kolo afterpárty. Také je třeba se registrovat online. Důvodem je příprava večerního programu a jídla + pití.

Registrace na jednotlivé dny

První den:  http://dod.wedos.com/event-registration/?ee=75

Druhý den: http://dod.wedos.com/event-registration/?ee=76

 

10 komentářů u „Registrace 2014“

 1. Dobrý den,
  zapomněli jste tu všude napsat, že těch 100 Kč je bez DPH! Takže ve skutečnosti je potřeba zaplatit 121 Kč. Já vím, je to nepodstatné, když se jedná jen o zálohu, o kterou stejně nepřijdu. Takže je to vpodstatě „jedno“ v tomto případě. Ale jen pro pořádek, jde o princip 🙂

 2. Dobrý den
  je opravdu nutné posílat na zálohový účet 100 nebo 200 Kč i když na Zálohovém účtu mám pořád dost peněz? Přijde mě to jako zbytečné fakturování…

  1. Jiří Beroušek: dobrý den tento úkon je nutný pro potvrzení registrace. Pokud máte zálohový účet plný (aktivně jej využíváte) můžeme se domluvit, že napíšete přes kontaktní formulář ze zákaznické administrace prohlášení, že dorazíte a v případě že nebudete moct, tak nás upozorníte. Opravdu tu jde jen o potvrzení registrace ať máme přehled kdo na kterou akci dorazí.

   Samozřejmě to platí pro všechny naše zákazníky.

 3. Dobrý den,
  jaká je deadline pro registraci na páteční přednášky a afterparty?
  A chápu dobře, že v sobotu jsou přednášky pouze na téma „WordPress“, nebo proběhnou i další technologické?

 4. Dobrý den,

  peníze na zálohovém účtu (121.- Kč/den vč. DPH) tedy budu moci opravdu využít pro nakoupení služeb u vás (domény, webhosting a jiné) ? A jak je to s dašími platbami za ubytování, akce, stravování a pod. ? Kolik a za co se platí, prosím ?

  Díky Honza Machálek

  1. Jan Machálek: Dobrý den, peníze můžete použít okamžitě na úhradu služeb. Ubytování si hradí každý účastník sám (máme domluvené nějaké slevy viz. sekce Ubytování 2014). Oběd a občerstvení (káva, čaj) u přednášek je součástí akce, to platí WEDOS. Adrenalinové odpoledne platí také WEDOS (v pátek od 15:00) je nutné však sebou nosit visačku anebo speciální pásek (ty dostane doprovod – rodina/přítelkyně/přítel) včetně občerstvení (limonády, pivo – pozor pokud si dáte pivo nemůžete absolvovat většinu atrakcí). Afterpárty platí také WEDOS (večeře, pivo, nealko). V sobotu je to s přednáškami a afterpárty stejné. Zřejmě ještě pro doprovod něco v sobotu menšího uspořádáme. Ještě je zdarma doprava do datacentra/adrenalinové hřiště silničním vláčkem.

 5. Dobrý den,
  účastnil jsem se 2. WP konference u Vás v Hluboké, ale jsem teď trochu zmaten z placení.
  Na stránkách naswp.cz jsem se zaregistroval a v infu je napsáno, že celá sobota je zdarma, jak tomu bylo i minule, takže předpokládám, že sobotu řešit přes Váš registrační formulář řešit nemusím.
  Ale jde mi i o pátek – rád bych se zúčastnil obou dní, nicméně pouze přednášek – o adrenalinový park, ubytování atp. zájem nemám.

  Proto mne tedy zajímá, jestli jsem to dobře pochopil:
  1) pátek – je potřeba zaregistrovat se na Vašem webu přes zákaznický účet a zaslat zálohu 100 Kč
  2) sobota – stačí registrace na webu naswp.cz

  Děkuji za Vaši odpověď.
  Novotný

  1. Jakub Novotný: Dobrý den. U nás se účast potvrzuje vložením určité částky na zálohový účet (peníze Vám neodečteme, můžete si za ně něco koupit anebo nechat vyplatit). WP komunita to řeší jinak. Jak WEDOS tak WP komunita má k dispozici 100 míst. Celkem dáme dohromady 200 účastníků a bude se jednat o největší IT konferenci v jižních Čechách 🙂
   1. Ano stačí vložit 100 Kč anebo jinou částku na zálohový účet.
   2, Ano pokud ještě mají volná místa tak stačí registrace přes web WP komunity. Pokud se budete účastnit sobotní afterpárty, prosím registrujte se na ní ještě u nás (http://dod.wedos.com/event-registration/?ee=79) ať víme kolik zajistit jídla 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *